DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

News

Vítejte na stránkách jezdce motokár Miroslav Ramach. Jezdím od svých 13 let (konec rku 2008)
a v roce 2009 jsem vyhrál titul Mistra Moravského poháru v kategorii Rotax Max Junior v týmu
Gregor Racing. V roku 2010 budu i nadále jezdit Rotax max Junior v Moravském Poháru....Přeji pěknou podívanou :)

Welcome to web kart rider Miroslav ramach. I drive from the age of 13 years (end year 2008) and in 2009 I won the Championship title in the category of Moravský Pohár Rotax Max Junior Team Racing Gregor. In 2010, I will continue to ride Rotax Max Junior Moravský Pohár.... Have a nice show:)

!!! Přidáno nové video !!!

MP Trebatice 2010 ... Na svůj první letošní závod jsem dorazil už ve čtvrtek ráno a celý den jsem trénoval ale nedalo by se říct že by to mělo nějaký pozitivní dopad naopak bylo to špatné pro mé žebra . Takže jenom rychlé shrnutí Měřák : 5. MP
1.BJ : 5.MP , 2.BJ : 5. MP , 3.BJ : 9. MP ... nestálo to za nic a svou chybu přiznávám ... kvůli žeber vynechám jeden závod - DS MP , ale pak se vrátím v plné síle a budu bojovat jak to jenom půjde !!!

Akce s mou účastí :                                          MP 2010

Dun. Streda

29.9.2009 Jesm si odjel poslední závosd sezóny MP . Na místo jsem dorazil už ve středu v noci takže jsem mohl trénovat celý čtvrtek . Ve čtvrtek večer to se mnou vypadalo docela dobře
tajel jsem čas 45,500s . Na druhý den ráno to už na trati zhoustlo dorazil i muj rival Daniel Paprskář , v pátek večer jsem dosáhoval časů kole 44,800s . Vsobotu vše pprobíhalo jako obvy-
kle až na to že měřeny trenink  jsem zajel o dvě místa před Danem :) dosáhl jsem času  43,962s a  Dan  kolem 44,300s . V první rozjížďce jsem zaspal n a startu a ztratil jsem jedno místo tedy za Mária Šebáně který mi místy ujížděl ale místy jsem už nasazoval na předjetí , nechtěl jsem ale nechat nic náhodě pořád jsem měl v hlavě že kdybych se s ním srazil a skončil za
Paprskářem tak mám po titulu. Takto to probíhalo každou rozjížďku a nakonec jsem v Dunajské Stredě obsadil pěkné druhé místo a v celkovém pořadí MP jsem zkončil PRVNÍ !!! :)

Sosnová
 8.8.2009 Jsem se zůčastnil 4. podniku seriálu MP. Na místo jsme dorazily už ve čtvrtek takže jsme museli jednu noc strávit před branami autodromu v Sosnové. V Pátek jsem si trať vyzkoušel poprvé v životě a hned mi bylo jaksné že mě hodně baví. Během tréninků v pátek jsem ještě moc dobré časy nedosahoval (47:780)ale byl jsem i přezto pochválen. V sobotu už to bylo mnohem lepší nebyla cítit žádná únava a v měřeném tréninku se mi podařilo zajet čas 46:632 a i přez deváté místo jsem byl velmi spokojený V neděli ráno jsem byl velice překvapený svým výkonem při karburaci jsem se ani nemuel snažit a zajel jsem kolem 46:400. V první rozjížďce se mi hodně povedl start na kterém jsem získal 3 pozice a nebýt toho že mě Daniel Paprskář nesportovně sestřelil v posledním kole dojel bych rozjížďku 2. z MP, ale hodinami do kterých jsem se po střetu dostal jsem ztratil 2 pozice takže jsem dojel 4. Druhou rozjížďku jsem dojel 2. a ukázal tak Paprskovi že to jde i čistě  a třetí rozjížďku jsem jezdil opět na druhém místě akorát s tím rozdílem že první nebyl Dan Voksa ale Dan Paprskář ale v posledním kole jsem měl hroznou smůlu Matěj Homola byl mimo trať v zatáčce č.7 a zrovna když jsem projížděl pronásledovaný Danem Voksou tak mi Matěj bezhlavě vjel do cesty takže jsem do cíle DOKULHAL na předposledním místě zkrátka když se sere tak se sere :D

Bruck an der Leitha

28.6. 2009 Jsem si pod vedením Martina Gregora dojel i přes velmi špatný měřený trénink pro 1. místo vna trati v Brucku

Vysoké Mýto

!!! 30. - 31. 5. 2009  jsem dosáhl prvního míta ve Vysokém Mýtě . Celý víkend pršelo ale pro mou smůlu se měřený trénink jel na suchu a dané mou malou zkušeností se suchou tratí ve Vysokém Mýtě jsem měřený trénink zajel až 21. z 25ti ( 3.MP rotax junior Max ) . V první BJ jsem zajel celkově 17. ( 3. Mp rotax junior Max ) , ve druhé BJ celkově 13. ( 1. Mp rotax junior Max )
a ve třetí BJ celkově 13. (1. Mp rotax junior Max ). !!!

23.5.09 jsem se zůčastnil tréninku v Brucku s týmem Gregor racing

3.5.09 jsem navštívil motokárovou půjčovnu ve Hlučíně s technikou jsem nebyl vůbec spokojený v sedačce jsem byl celou jízdu doprovázen tlačením šroubku do zad . Ani chování obsluhujících nebylo ůbec příjemné (chvání mistrů světa :)) kdybych měl půjčovnu oznámkovat dal bych jim 6 z 5ti :(

Trebatice

Dne 25 -26 . 4 jsem se ůčastnil závodu moravského poháru v trebaticích .No coment prostě první závod v životě ale i přes to jsem si dojel pro 3. místo (ze 4 :D) ale i přesto jsem spokojeny protože sem zajel svuj osobni rekord (45.012s)

Trebatice

Ve dnech 4.4 09 - 5.4 09 jsem se ůčastnil soustředění mp v trebaticích na místo jsem dorazil den předem tedy 3.4 09 takže misto na parkovani jsme měli hned u trati :) začal jsem jezdit s časy kolem 49.500 s  (každy na něčem začinal:)) a končil jsem s časy kolem 45.500 s takže jsem slavil velky úspěch jezdil jsem zde se svou károu . Týden před závodem mám v plánu zůčastnit se ještě tréninku s Ivošem Poláškem . Budu startovat ve třídě ROTAX 125 JUNIOR MAX :)

AKCE:
22.2.2009 Jsem se ja a ještě 8 ¨koegů¨  z týmu zůčastnil tréningového dne v olomoucké půjčovně motokár.Dostavil jsem se zd o něco později a byl jsem překvapen velice malou účastí.Vše vypuklo 15min. jízdou 2 holekjejichž jméno neznám a dvou ¨mužů¨ jejichž jméno taky neznám,po té jsem si 15min. jízdu absolvoval i já elkem jsem si zajezdil rovných 60 min. rozdělených do 4 15min. úseků  Přestože jsem dosáhl celkem dobrého času 25:710 (ss:dst) jsem se svou první jízdou nebyl spokojen, nebyla to vina ani techniky ani vybavení ale mé fyzické kondice časy jsem si zkrtka nedokázal udržet a to dokazovalo žemy časy skákaly v rozmezí tří sekund. Druhá jízda pro mě dopala o poznání lépe  přesto že můj nejlepší čas v této jízdě byl o 0.500 pomalejší mé časy se tak pohybovali v rozmezí pouze 0.200 s  tak to šl už do konce mé 4. a zároveň poslední jízdy s dnešním tréningem jsem byl tedy docela dost spokojen.

Novinka:
15.2.2009 dnes vlastním svou první závodní kombinézu Značky SPARCO lico eamového desingu CRG

Dne 8.2.2009 jsem se já a kolegové z týmu :) (Adam Škrabánek , Daniel Němec , Petr Trnka , Lucie Panáčková .... ostatním se omlouvám za nezapsání zde ale ještě nejsem na tolik zasvěcen do světa kartingu ze vas všechny neznám : SORRY ) zůčastnily tréningového dne v půjčovne motokár v Olomouci ( master karts ) vše vypuklo v 9:30 ráno začali jsme se scházet a kvůli pozdnímu příchodu majitelů jsme prvních 00:15 strávily na chotbě nestíhal jsem zapisovat časy tak snad jen dodám že jsem zajel svůj nový osobní rekord : 24:820s rekord trati je : 23:900s takže jsem s dnešním tréningem víc než spokojen jezdilo se na 5ti motokárách značky INTREPID na trati dlouhé cca 500 m ( je to jen můj amatérský odhad :)) ještě bych se rád omluvil několika lidem jejichž jméno ani neznám za mou chybu v jedné z vraceček zasekl jsem se tam o pneumatiku a ostatní do mě narazily pak už jsem jenom slyšel DEBILE JEDEN :) ale co každý začínal , zároveň bych chtěl poděkovat Danu Němcovi za pomoc s vyprošťováním DÍKY . Nevím co k dnešnímu dni ještě dodat tak snad jen že doufám že se zase někdy sejdem se stejně dobrou náladou :) Caute  (Omluvte prosím mé pravopisné chyby)